webfly.pl

Medytacja, uważność i samorozwój - Pamiętnik Ziemianina | W odwadze by kroczyć w swojej Prawdzie

Menu

Odwiedziny przyjaciół - impreza urodzinowa na przydomowym ogródku

Jestem wdzięczny za relacje z innymi ludźmi. Za możliwość wspólnego spędzania czasu. Za miła imprezę urodzinową w przydomowym ogródku.
Dziękuję za urzeczywistnianie cennych wartości dzięki interakcji z innymi osobami.


http://www.webfly.pl/images/upload/2021_6/2k32121fa715.jpg


Dziś jadąc na urodziny córki przyjaciela miałem intencję aby rozwijać takie wartości jak
otwartość, uważność, dostrojenie, akceptacja, ciekawość, wnikliwość, szczerość i autentyczność.
Luźno podszedłem do realizacji swojego celu tak żeby nie tworzyć zbędnych napięć i nie odczuwać rozczarowania jeśli nie podołam zadaniu.
To przede wszystkim miał być miło spędzony czas. Miła zabawa dla moich córek i innych dzieci. Niezobowiązujące rozmowy z innymi ludźmi.
Relaks i delikatne i naturalne przekraczanie swoich uwarunkowań.
Otwieranie się na innych z ciekawością i akceptacją.

Oczywiście znam swój umysł i teraz jak się zastanawiam nad minionym popołudniem to pojawiają się myśli negatywnie oceniające moje działanie.
Ale cóż, taka natura umysłu, nie pozostaje mi nic innego jak obserwować pojawiające się myśli.
Kolejny, dobry obiekt do obserwacji.
Furtka przez którą mogę uwolnić skazy umysłu.
Dziękuję.


Obym był zdeterminowany aby rozwijać wartości wzmacniające autentyczne relacje społeczne.
Oby wszystkie istoty współżyły w harmonii i radości.
Obyśmy wszyscy byli spełnieni.

Ogródek działkowy ze szklarnią i altanką

Ogródek działkowy ze szklarnią i altankąJestem wdzięczny, że 10 lat temu udało mi się kupić wspaniały ogródek działkowy z murowaną altanką i szklarnią. Sąsiad z klatki zachęcił mnie do tego, żebym sprawdził czy nie ma ofert sprzedaży ogródków, za to jestem mu wdzięczny. Dziękuję, że działka którą kupiłem byłą w atrakcyjnej cenie i bardzo blisko mojego domu. Dziś po 10 latach bycia aktywnym działkowcem mam razem z rodziną wiele wspólnych, radosnych wspomnień z czasu spędzonego na działce. Nauczyłem się jak uprawiać rośliny, zwłaszcz...

Rynek Sopot Wyścigi

Rynek Sopot WyścigiJestem wdzięczny za to, że w Sopocie na Wyścigach jest rynek ze świeżymi warzywami. Od kilku lat kupuję tam sadzonki pomidorów, które potem sadzę w szklarni na ogródku działkowym. Dziękuję, że udało mi się dzisiaj z rana bardzo zwinnie załatwić zakupy. Jest tylko jedno zagrożenie, rynek jest tak obfity w przeróżne wspaniałości, że trudno z niego wyjść nie kupując czegoś czego nie miało się na początku zamiaru kupić :) Obym czerpał radość z obfitości jaką daje mi Wszechświat. Oby wszyscy doświ...